Мийка вантажних, легкових авто

Вас приємно здивують наші ціни. Ми пропонуємо повний комплекс послуг мийки та чистки вантажівок, автобусів, іншого транспорту.

Наші роботи включають:

МИЙКА ВАНТАЖІВОК

МИЙКА З ВИКОРИСТАННЯМ ДОДАТКОВИХ ЗАСОБІВ

Ви можете замовити мийку з використанням спеціального автомобільного шампуню для вантажівок та автобусів. Це гарантує очистку не тільки звичайного забруднення, але і старого бруду.

 

МИЙКА АКТИВНОЮ ПІНОЮ

Найефективніший спосіб відмити вантажівку - замовити мийку з активною піною. Завдяки спеціальному складу та властивостям піна видалить навіть той бруд, котрий може залишитись після використання автомобільного шампуню.

Ми рекомендуємо цей спосіб для вантажних автомобілів дальнього слідування та будівельного транспорту.

МИЙКА КОЛІС

Саме в колесах накопичується більше всього бруду та каміння. Щодо вантажівок - зайва вага бруду може серйозно вплинути на балансування коліс та погіршити керованість. Ми рекомендуємо замовити мийку коліс при кожному візиті на сервсіну станцію.

Також не варто забувати про зовнішній вигляд авто. Вантажівка виглядає набагато краще з чистими колесами - що безперечно підвищить настрій водію.

ТЕРМІНОВА МИЙКА ВАНТАЖІВКИ

Водії рахують кожну хвилину, і ми це розуміємо. Саме тому наша автомийка пропонує послугу термінової мийки кузову та салону.

Наші спеціалісти гарантовано встигнуть закінчити мийку до встановленого терміну і повідомлять Вас про дострокове завершення очистки автомобіля.

ПЕРЕВАГИ АВТОМИЙКИ ПП «Техносервісінформ»

Ми використовуємо лише оригінальне обладнання для чистки та мийки автомобілів. Всі хімічні засоби на автомийці пройшли офіційну сертифікацію та не нашкодять автомобілю.

Спеціалісти автомийки добре знають конструкцію вантажівок, тому зможуть видалити бруд навіть на деталях, про які забувають самі водії вантажівок. Ми гарантуємо чистоту вантажівки та якість проведених робіт.