Volvo CE

Продаж будівельної та кар'єрної техніки VOLVO CE

Сервісна станція надає послуги з продажу та обслуговування будівельно-дорожних машин, обладнання для будівельної та суміжних галузей.
VOLVO EC250D
VOLVO EC300D
VOLVO EC350D
VOLVO EC380D
VOLVO EC480D
VOLVO EC750D
VOLVO EC950E
VOLVO EC250D
VOLVO EC300D
VOLVO EC350D
VOLVO EC380D
VOLVO EC480D
VOLVO EC750D
VOLVO EC950E

ЕКСКАВАТОРИ

Екскаватори VOLVO застосовуються в таких областях як лісове господарство, у разі знесення споруд, транспортуванні матеріалів, проходці тунелів, бурінні та ін .. Якщо Ваша робота пов\'язана з однією з цих сфер - ми допоможемо Вам у придбанні техніки для задоволення Ваших потреб.
VOLVO L60F
VOLVO L60GZ
VOLVO L70F
VOLVO L90F
VOLVO L90GZ
VOLVO L110F
VOLVO L120F
VOLVO L120GZ
VOLVO L150H
VOLVO L60F
VOLVO L60GZ
VOLVO L70F
VOLVO L90F
VOLVO L90GZ
VOLVO L110F
VOLVO L120F
VOLVO L120GZ
VOLVO L150H

Колісні навантажувачі

Колісні навантажувачі - це універсальні машини, призначені для виконання навантаження, переробки грунту і гірських порід, землерийних робіт. Ця техніка має високу маневреність, мобільністю і швидкість пересування. Основні місця застосування колесних навантажувачів - будівельні майданчики, залізничні та будівельні склади, кар\'єри і порти.
VOLVO A60H
VOLVO A60H

Шарнірні самоскиди

Шарнірний самоскид - це вантажний автомобіль, який застосовується для транспортування вантажів (пісок, гравій, асфальт та ін.) В складних і екстремальних умовах. Дану машину можна адаптувати під різні верхні конструкції такі як причеп, цистерна для перевезення води, крюковий підйомник і ін. Ця техніка допоможе виконати поставлені завдання для Вашого бізнесу.
VOLVO R100E
VOLVO R100E

Кар'ерні самоскиди

Кар'ерний самоскид - вантажний автомобіль, призначений для перевезення великих обсягів вантажів в умовах бездоріжжя. Це всюдихідний транспорт - машина, долає будь-які перешкоди. Самоскиди володіють надійністю і довговічністю - відмінна інвестиція в Ваш бізнес.
VOLVO ABG9820
VOLVO ABG9820

Асфальтоукладальники

Асфальтоукладальник - це машина, призначена для укладання асфальту. Ця техніка проста в управлінні, забезпечує безшумну роботу двигуна і комфорт оператора. Поєднуючи в собі високу потужність, простоту управління і паливну економічність - асфальтоукладальники Volvo допоможуть Вам максимально ефективно укладати дорожнє покриття.
VOLVO SD160B
VOLVO SD160B

Катки

Спецтехніка, призначена для ущільнення грунтів, дорожніх основ і покриттів. Ці машини забезпечують високу надійність і максимальну продуктивність.
VOLVO PL4809D
VOLVO PL4809D

Трубоукладчики

Трубоукладчики - вантажопідйомний механізм, призначений для укладання, переміщення, наведення і опускання труб. Так само трубоукладчики Volvo призначені для прокладання трубопроводів на суші. Ці машини забезпечують якісний результат роботи, зручність оператора і максимально ефективну роботу.

Сервіс

Фахівці ПП «Техносервісінформ», які мають досвід в ремонті двигунів, допоможуть Вам в усуненні несправності. Ми проводимо якісний ремонт за мінімальні терміни, особливістю якого є спеціальна діагностична апаратура і інструменти, призначені для ремонту даних двигунів.

Запис на сервіс