Volvo CE

Продаж будівельної та кар'єрної техніки VOLVO CE

Сервісна станція надає послуги з продажу та обслуговування будівельно-дорожних машин, обладнання для будівельної та суміжних галузей.

ЕКСКАВАТОРИ

Екскаватори VOLVO застосовуються в таких областях як лісове господарство, у разі знесення споруд, транспортуванні матеріалів, проходці тунелів, бурінні та ін .. Якщо Ваша робота пов\'язана з однією з цих сфер - ми допоможемо Вам у придбанні техніки для задоволення Ваших потреб.

Колісні навантажувачі

Колісні навантажувачі - це універсальні машини, призначені для виконання навантаження, переробки грунту і гірських порід, землерийних робіт. Ця техніка має високу маневреність, мобільністю і швидкість пересування. Основні місця застосування колесних навантажувачів - будівельні майданчики, залізничні та будівельні склади, кар\'єри і порти.

Шарнірні самоскиди

Шарнірний самоскид - це вантажний автомобіль, який застосовується для транспортування вантажів (пісок, гравій, асфальт та ін.) В складних і екстремальних умовах. Дану машину можна адаптувати під різні верхні конструкції такі як причеп, цистерна для перевезення води, крюковий підйомник і ін. Ця техніка допоможе виконати поставлені завдання для Вашого бізнесу.

Кар'ерні самоскиди

Кар'ерний самоскид - вантажний автомобіль, призначений для перевезення великих обсягів вантажів в умовах бездоріжжя. Це всюдихідний транспорт - машина, долає будь-які перешкоди. Самоскиди володіють надійністю і довговічністю - відмінна інвестиція в Ваш бізнес.

Асфальтоукладальники

Асфальтоукладальник - це машина, призначена для укладання асфальту. Ця техніка проста в управлінні, забезпечує безшумну роботу двигуна і комфорт оператора. Поєднуючи в собі високу потужність, простоту управління і паливну економічність - асфальтоукладальники Volvo допоможуть Вам максимально ефективно укладати дорожнє покриття.

Катки

Спецтехніка, призначена для ущільнення грунтів, дорожніх основ і покриттів. Ці машини забезпечують високу надійність і максимальну продуктивність.

Трубоукладчики

Трубоукладчики - вантажопідйомний механізм, призначений для укладання, переміщення, наведення і опускання труб. Так само трубоукладчики Volvo призначені для прокладання трубопроводів на суші. Ці машини забезпечують якісний результат роботи, зручність оператора і максимально ефективну роботу.

Сервіс

Фахівці ПП «Техносервісінформ», які мають досвід в ремонті двигунів, допоможуть Вам в усуненні несправності. Ми проводимо якісний ремонт за мінімальні терміни, особливістю якого є спеціальна діагностична апаратура і інструменти, призначені для ремонту даних двигунів.

Запис на сервіс