Сервіс

Мета нашого автосервісу - повернути працездатність вашого авто за доступною ціною.

Види робіт

Послуги

Volvo Action Service / Renault 24/7

Служба порятунку на дорозі. Якщо у Вас зламалась вантажівка в дорозі – треба лише набрати за номером телефону та узгодити час виїзду ремонтного автомобіля до Вас.

Послуги

Послуга евакуатора для вантажних автомобілів

Служба евакуації компанії працює вже не перший рік. За весь час існування вона зарекомендувала себе як надійного помічника.

Послуги

Ремонт ходової частини і підвіски

  • Діагностика ходової та підвіски;
  • Діагностика і ремонт ГУР;
  • Заміна шкворнів;

Технічне обслуговування ходової та підвіски.

Послуги

Мийка вантажних, легкових авто

Вас приємно здивують наші ціни. Ми пропонуємо повний комплекс послуг мийки та чистки вантажівок, автобусів та іншого транспорту.Спеціалісти автомийки добре знають конструкцію вантажівок і використовують лише оригінальне обладнання.

Послуги

Гарантійне обслуговування

Заміна масла у роздавальній коробці та переднього ведучого мосту. Заміна масла і фільтра. Перевірка відсутності витікання у системі охолодження, двигуні, паливному насосі високого тиску, паливному фільтрі і паливопроводах.

Послуги

Продаж, підбір і доставка запчастин

Наявність власного складу запчастин дає можливість в короткий термін підібрати необхідні запчастини для вантажівок, самоскидів та тягачів Volvo и Renault. На нашому складі є великий вибір запчастин для швидкого ремонту.

Послуги

Ремонт гальмівної системи

Присутність скрипу та стуків в системі. Присутня "пульсація гальм". Відчувається нагрів гальмівних барабанів.

Послуги

Оптова та роздрібна торгівля вантажівками

Знайдіть свою вантажівку у нас! У Вас є запитання? Ми, як регіональний дилер Volvo Trucks та Renault Trucks можемо відповісти на всі Ваші запитання.

Послуги

Токарні роботи будь-якої складності

Виконуємо токарні роботи будь-які деталі будь-якої складності. Токарно-відновлюючи роботи. Наплавка та проточка гальмівних валів.