Про нас

Приватне підприємство «Техносервісінформ» вже 15 років є офіційним дилером Volvo Trucks, Renault Trucks, Volvo Penta та Volvo Construction Equipment у Дніпрі.

Ми маємо нову сервісну станцію, яка була побудована в прямому сенсі “з нуля”. 15 постів, велика площа ремонтної зони, нове діагностичне обладнання, гальмівний стенд та власна авто мийка – все це є у ПП «Техносервісінформ».

Ми піклуємося про навколишнє середовище, і в своїй діяльності використовуємо електроенергію з відновлюваних та екологічно чистих джерел. На даху станції встановлено сонячні панелі сумарною потужністю 90 кВт/год.

На сьогоднішній день ПП «Техносервісінформ» проводить гарантійне обслуговування вантажівок Volvo і Renault і всі види ТО (перевірку ходової, гальмівної та силової систем із заміною паливно-мастильних матеріалів і фільтрів), а також здійснює передпродажну підготовку ( повну діагностику автомобіля, активатицію алкотестера, тахографа, регулювання світла фар, гальм, перевірку рівня робочих рідин).

Окрім цього сервісна станція ПП «Техносервісінформ» проводить ремонт аналогових тахографів і їх калібрування ( з видачею відповідних сертифікатів) ; ремонт і діагностику КПП; комп’ютерну діагностику пневмопідвісок з регулюванням і настроюванням кранів управління; капітальний ремонт всієї лінійки двигунів Volvo і Renault, й Volvo Penta; ремонт гальмівних систем і підвісок автомобілів й причепів; зварювальні роботи чорних та кольорових металів, в тому числі газове, електродне і дротяне зварювання; дефектовку автомобіля після ДТП і надає достовірну інформацію про експлуатацію вантажівок.

В нас згуртований і дуже дружній колектив . Всі роки, що існує наша станція, ми постійно намагаємося підвищувати професійний рівень персоналу. Відправляємо спеціалістів на тренінги як в Україні так і за кордоном (зокрема Польща та Швеція), проводимо інтерактивне навчання на місці.

Варто відзначити, що ПП «Техносервісінформ» нагороджений національними сертифікатами «Лідер галузі 2013» (золото рейтингу в Україні серед малих підприємств за показниками фінансово-господарської діяльності) й «Підприємство року 2010 року» (за успіхи та переваги над конкурентами, і за 20-е місце серед 350000 підприємств України в категорії «Технічне обслуговування автомобілів»). Також у нас є диплом якості «Золота фортуна» міжнародної академії рейтингових технологій і соціології в номінації «За високоякісне технічне обслуговування і професіоналізм».