17.08.2019

Сервісне обслуговування

У сфері сервісного обслуговування ПП «Техносервісінформ» пропонує усі види робіт з технічного обслуговування вантажівок Renault , Volvo і комерційних автомобілів, причепів і напівпричепів.

Великі виробничі потужності та наявність власного складу запасних частин дозволяють якісно виконати найскладніші види робіт в мінімальні терміни.

Своєчасне сервісне обслуговування вантажівки - залог успішної праці. Сервісна станція у Дніпрі має великий спектр послуг: гальмівний стенд, який використовується для перевірки гальм, фірмове обладнання JOSAM, для перевірки ходової.

Досвідчені механіки та електрики, які пройшли навчання, допоможуть вирішити проблему будь якої складності по електронному обслуговуванню вантажівки. Також станція має слюсарно-зварювальну ділянку, яка дає змогу проводити зварювальні та токарні роботи на місці. Великою перевагою є виїздне обслуговування автомобілів. Також додамо, що ремонти які були виконані оригінальними запчастинами мають 2 роки гарантії. На протязі року діють сезонні акції на установку запчастин, тобто Ви маєте змогу установити запчастини з максимальною знижкою.